KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14497001
nr 1449 7001
Grafiskt blad
Catrin Johansson, "Zebra". Signerad, numrerad 100/100, Giclee fine art. Bildmått: 16. 5x22 cm, yttermått inklusive ram: 24. 5x31. 5 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:51:24
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)